ewa
POZNAJMY SIĘ

Ewa Kaniewska

Od 6 lat mieszkam z rodziną w południowym Goa. Moje dzieci chodzą tutaj do szkoły, tu jest nasz dom. Prowadzimy spokojne, proste życie, celebrując każdą chwilę. Pokochaliśmy to miejsce, odkryliśmy jego skarby. 

Goa nauczyło mnie bardzo dużo. Najpierw nauczyło mnie uśmiechu. Akceptacji tego co jest, bycia w przepływie. Zrozumiałam, że wszystko jest właściwe i na wszystko jest miejsce.  Przepracowałam wiele lęków i odkryłam błogość i zaufanie. Goa daje mi przestrzeń do wchodzenia głębiej i głębiej we własną ciszę. Choć na co dzień bliżej mi do natury pustelnika, pragnę zapraszać kobiety do tego niezwykłego miejsca, dając im przestrzeń do ich własnych podróży, będąc ich opiekunem i czasem wsparciem na ich ścieżce rozwoju. Życie w bliskości z Naturą, w szacunku dla wszystkich istot, praktyka jogi, codzienna medytacja oraz masaż PeLoHa ( którego jestem też nauczycielem) są moją pasją i pomagają utrzymywać wewnętrzną harmonię. 

Mieszkając na Goa jestem zaangażowana w pomoc potrzebującym krowom w mojej okolicy. Zobowiązuję się, że Projekt KobieceGoa, którego jestem założycielką, będzie przekazywał datek z każdego wyjazdu na rzecz organizacji Save the Cow.,

PRZYJACIELE Kobiecego GOA

Z projektem współpracują:

Agata Łysakowska

Jestem certyfikowaną i akredytowaną przez Kundalini Research Institute nauczycielka Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. Praktyka jogi zaprowadziła mnie do samej siebie, dała akceptację ciała, tego, co przychodzi i odchodzi, uspokoiła rozszalały umysł i pozwoliła zejść do ośrodka serca i słuchać tego, co ono mówi oraz działać zgodnie z wyborami, które mi służą.
Uwielbiam poznawać ludzi, podróżować, poznawać świat z różnych perspektyw oraz dzielić się wiedzą. Pozostaje miłośniczką Jogi Kundalini uznając ją za najbardziej komplementarną ścieżkę rozwojową przynoszącą trwałe i szybkie zmiany.

Prywatnie jestem mamą nastoletniego syna i fanką życia blisko natury.

Acharya Ajay Sharma

“Jestem głęboko wdzięczny mojemu Dziadkowi, który zapewnił mi solidne podstawy do rozwoju mojej nauki i nauczania. Mam szczęście, że pochodzę z rodziny bramińskiej, która wciąż kultywuje wierność mądrościom wedyjskim i wedyjskiemu stylowi życia, co stanowi spore wyzwanie w szybko zmieniających się, współczesnych Indiach.”

 Po ukończeniu edukacji szkolnej w Delhi w 1988 r. Ajay poczuł głębokie wezwanie do powrotu w Himalaje, gdzie mieszkał jako mnich w Rishikeshu i Gangotri oraz studiował wiedzę Wedyjską i jogę. W latach 1994-2000 mieszkał w Pune  i studiował w Ayurveda w Nanal Research Institute. W 2001 roku założył aśram wedyjski w Manali (Himalaje), w pobliżu wioski Guru Vashishtha. Od 2005 r. Ajay prowadzi zdrowe i harmonijne życie na Goa, nauczając i praktykując jogę i nauki Wedyjskie.

 

Nuria Peguera

Jestem tancerką holistyczną i twórcą: „Sacred Flamenco®”, „Womb Dance ~ Essential Alchemy®” i „Divine Balancing Dance”. Połączyłam moją wiedzę jako terapeuty menstruacyjnego ze Świętą Kobiecością, Tańcem Czakr, Kobiecymi Archetypami, a także techniką uzdrawiania “The Feminine Mysteries for Men and Women®”

Wspieram kobiety na całym świecie w  procesie ponownego połączenia i wzmocnienia, prowadząc je z powrotem do zaufania ich własnej mądrości i magii.

Może zobaczymy się gdzieś na tej pięknej planecie tańcząc pod nieskończonym niebem.

Więcej o Nurii tu