POZNAJMY SIĘ

Ewa Kaniewska

Jestem Kobietą na swojej Ścieżce, podróżniczką, masażystką i nauczycielką, żoną, partnerką i matką. Przez 6 lat mieszkałam z rodziną w południowym Goa, przez rok w Ameryce Południowej. Życie jest dla mnie przygodą i nieustannym rozwojem. 

Goa nauczyło mnie bardzo dużo. Najpierw nauczyło mnie uśmiechu. Akceptacji tego co jest, bycia w przepływie. Zrozumiałam, że wszystko jest właściwe i na wszystko jest miejsce. Przepracowałam wiele lęków i odkryłam błogość i zaufanie. Goa daje mi przestrzeń do wchodzenia głębiej i głębiej we własną ciszę. Wzięło mnie za rękę i pokazało jak rozluźniać się w obliczu zawirowań życia. I choć na co dzień bliżej mi do natury pustelnika, pragnę zapraszać kobiety do tego niezwykłego miejsca, tworząc dla nich przestrzeń do ich własnych podróży, tych wewnętrznych i tych zewnętrznych, będąc ich opiekunem i wsparciem.

Życie w bliskości z Naturą, w szacunku dla wszystkich istot, praktyka jogi, codzienna medytacja oraz masaż PeLoHa, którego jestem też nauczycielem, są moją pasją i pomagają utrzymywać wewnętrzną harmonię. 

Mieszkając na Goa jestem zaangażowana w pomoc potrzebującym krowom w mojej okolicy. Zobowiązuję się, że Projekt KobieceGoa, którego jestem założycielką, będzie przekazywał datek z każdego wyjazdu na rzecz organizacji Save the Cow.

PRZYJACIELE Kobiecego GOA

Z projektem współpracują:

Agata Łysakowska

Jestem certyfikowaną i akredytowaną przez Kundalini Research Institute nauczycielka Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. Praktyka jogi zaprowadziła mnie do samej siebie, dała akceptację ciała, tego, co przychodzi i odchodzi, uspokoiła rozszalały umysł i pozwoliła zejść do ośrodka serca i słuchać tego, co ono mówi oraz działać zgodnie z wyborami, które mi służą.
Uwielbiam poznawać ludzi, podróżować, poznawać świat z różnych perspektyw oraz dzielić się wiedzą. Pozostaje miłośniczką Jogi Kundalini uznając ją za najbardziej komplementarną ścieżkę rozwojową przynoszącą trwałe i szybkie zmiany.

Prywatnie jestem mamą nastoletniego syna i fanką życia blisko natury.

Acharya Ajay Sharma

“Jestem głęboko wdzięczny mojemu Dziadkowi, który zapewnił mi solidne podstawy do rozwoju mojej nauki i nauczania. Mam szczęście, że pochodzę z rodziny bramińskiej, która wciąż kultywuje wierność mądrościom wedyjskim i wedyjskiemu stylowi życia, co stanowi spore wyzwanie w szybko zmieniających się, współczesnych Indiach.”

 Po ukończeniu edukacji szkolnej w Delhi w 1988 r. Ajay poczuł głębokie wezwanie do powrotu w Himalaje, gdzie mieszkał jako mnich w Rishikeshu i Gangotri oraz studiował wiedzę Wedyjską i jogę. W latach 1994-2000 mieszkał w Pune  i studiował w Ayurveda w Nanal Research Institute. W 2001 roku założył aśram wedyjski w Manali (Himalaje), w pobliżu wioski Guru Vashishtha. Od 2005 r. Ajay prowadzi zdrowe i harmonijne życie na Goa, nauczając i praktykując jogę i nauki Wedyjskie.

 

Nuria Peguera

Jestem tancerką holistyczną i twórcą: „Sacred Flamenco®”, „Womb Dance ~ Essential Alchemy®” i „Divine Balancing Dance”. Połączyłam moją wiedzę jako terapeuty menstruacyjnego ze Świętą Kobiecością, Tańcem Czakr, Kobiecymi Archetypami, a także techniką uzdrawiania “The Feminine Mysteries for Men and Women®”

Wspieram kobiety na całym świecie w  procesie ponownego połączenia i wzmocnienia, prowadząc je z powrotem do zaufania ich własnej mądrości i magii.

Może zobaczymy się gdzieś na tej pięknej planecie tańcząc pod nieskończonym niebem.

Więcej o Nurii tu