POZNAJMY SIĘ

Ewa Kaniewska

Jestem Kobietą na swojej Ścieżce. Podróżniczką, masażystką i nauczycielką, partnerką i matką. Od blisko 10ciu lat mieszkam w południowym Goa, przez rok mieszkałam w Ameryce Południowej. Życie jest dla mnie przygodą i nieustannym rozwojem. Uwalniając się od kolejnych warstw uwarunkowań docieram do własnej Mocy i głębokiej kobiecej Mądrości. Wieloletnia praca nad sobą, praktyka medytacji, szamanizm, joga, taniec intuicyjny, praca z ciałem i energią doprowadziła mnie do miejsca w którym jestem. Od 2018 roku organizuję rozwojowe wyjazdy dla kobiet na Goa, nauczam też energetycznego masażu PeLoHa. Posiadam dar harmonii, znajdowania balansu. Łączę w sobie zdecydowanie i miękkość, działanie i rozluźnienie, wnikliwość i łagodność, boskość z codziennością. Celebruję życie płynąc na fali, a gdy trzeba schodzę do jaskini transformacji aby objąć siebie i wytrwać przy sobie w trudnych momentach. Biorę życie we wszystkich jego jakościach i przekuwam doświadczenia w zasoby. I tym też dzielę się z innymi. Badam cud egzystencji, bawię się życiem, widzę potencjał i piękno tam gdzie inni widzą cierpienie. Towarzyszę kobietom w procesie transformacji. Jestem odważna, oddana ścieżce serca, cechuje mnie absolutne zaufanie do wiecznej teraźniejszości i wewnętrznego prowadzenia. Od kilku lat badam temat Świętej Żeńskości i Świętej Męskości. Moją misją jest uzdrawianie relacji Kobiecego z Męskim i implementowanie Boskiej Unii na Ziemi. Pracuję w polu Bezwarunkowej Miłości poprzez moje masaże, pomagam zestrajać ducha i ciało.

Goa nauczyło mnie bardzo dużo. Jego kobieca energia zainicjowała proces głębszego zrozumienia kobiecości, Ekwador dał mi mocne doświadczenie rozumienia męskiej energii. Goa nauczyło mnie uśmiechu, akceptacji, bycia w przepływie. Przepracowałam wiele lęków i odkryłam błogość i zaufanie. Goa dało mi przestrzeń do wchodzenia głębiej i głębiej we własną ciszę, wzięło mnie za rękę i pokazało jak rozluźniać się w obliczu zawirowań życia. I choć noszę w sobie pierwiastek samotniczości, pragnę zapraszać kobiety do tego niezwykłego miejsca, tworząc dla nich przestrzeń do ich własnych podróży, tych wewnętrznych i tych zewnętrznych, będąc ich opiekunem i wsparciem.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży.

Mieszkając na Goa jestem zaangażowana w pomoc potrzebującym krowom w mojej okolicy. Zobowiązuję się, że Projekt KobieceGoa, którego jestem założycielką, będzie przekazywał datek z każdego wyjazdu na rzecz organizacji Save the Cow.

Ula Bliss Mazela

Od wczesnego dzieciństwa czułam niesamowicie silną więź z naturą, która razem z tańcem i śpiewem były moim najczęstszym lekarstwem. Głęboka wrażliwość, empatia i ekstatyczne stany świadomości towarzyszyły mojej życiowej podróży od początku, stopniowo prowadząc mnie na ścieżkę medytacji, jogi i pracy z energią poprzez różne metody uzdrawiania (Reiki, Sekhem, EFT tapping, Heart Centred Therapy, masaż intuicyjny). W 2018 odbyłam podróż do Peru, podczas której otrzymałam inicjacje do tradycyjnych rytuałów szamańskich plemiona Quero oraz ukończyłam kurs instruktorki jogi Hatha z filozofią tantry. Wtedy też odkryłam rdzenną medycynę roślin jak Ayahuasca i San Pedro. Po powrocie z Peru, podjęłam praktykę z nauczycielką Movement Medicine- Bonnie MacAteer, asystując i ucząc się o transformującej mocy dźwięku i świadomego ruchu. W 2020 osiedliłam się w Ekwadorze, gdzie kontynuowałam naukę o plemiennych metodach leczenia z udziałem roślin i naturalnych stanach ekstazy poprzez ruch, rytm, głos, dźwięk i ceremonię. Moimi ulubionymi praktykami są Embodied Movement (połączenie jogi, qi gong i somatyki) oraz ceremonia kakao z aktywacją głosu i Ecstatic Dance.
Najbardziej aktualną inspiracją jest dla mnie mądrość i świętość kobiecego ciała, szczególnie moc menstruacji, żeńska energia Shakti oraz uwidocznianie jej poprzez fotografię.

Nie mogę się doczekać, żeby Cię poznać!