MASALA DOZNAŃ

Dlaczego Indie?

Indie są niesamowite. Nieobliczalne, absurdalne, mistyczne i olśniewające. Nie możesz ich zrozumieć umysłem. Są nielogiczne, wymykające temu co uznajemy za normalne. Nie możesz ich kontrolować. Wszystko i tak płynie tu swoim własnym rytmem, nie poddając się regulacjom czy próbom ujarzmienia. Dlatego tak łatwo wytrącają nas z kolein naszych myśli i wyobrażeń, zaskakują, ale nie wywierają presji. Pokazują nam wszystkie twarze życia. Im głębiej tkwimy w schematach, tym bardziej mogą nas zaskoczyć. Dlatego właśnie są tak cudownym miejscem na wewnętrzne przemiany i dlatego przyciągają poszukiwaczy z całego świata. Bo to w nas jest cały nasz Kosmos. Indie są jak lustro w którym możemy się sobie przyjrzeć. Uczą nas porzucać opór i poddawać się naturalnemu biegowi życia. Uczą akceptacji, zaufania, pokazują co w życiu jest tak naprawdę ważne. Tu, chyba bardziej niż gdziekolwiek indziej można poczuć, że życie jest taką śmieszną grą, a my zbyt poważnie ją traktujemy. To przynosi dystans i ulgę. Indie pomagają nam wrócić do korzeni. Pokazują, że prawdziwa wartość tkwi w prostocie i nagle przestają mieć znaczenie sprawy, które wydawały nam się istotne. Możemy zrzucić ze swoich ramion ciężar, który niepotrzebne dźwigałyśmy.  

Przyjedź! Pozwól Mamie India Cię poprowadzić.

 

Goa – mały Raj. To niewielki stan na wschodnim wybrzeżu Indii, tam gdzie Indie spotykają się z Zachodem. Dla nas – Europejczyków, to bardzo przyjazne miejsce. Śmiejemy się, że to Indie w wersji soft. Bezpieczne, piękne, obfite. Ocean, zieloność palm kokosowych, malownicze wzgórza, piękne spokojne plaże, słodkie owoce. Przyjaźni, uśmiechnięci ludzie. Południowe Goa jest wciąż dziewicze i autentyczne, choć zmiany zachodzą i tu, tak jak i wszędzie na świecie.

Kiedy przyjeżdżasz na Goa, momentalnie zanurzasz się w całkiem innej rzeczywistości. Bogactwo nowych doznań sprawia, że możesz poczuć się odurzona. Istna masala wrażeń. Goa jest Kobiece, dlatego to najlepsze miejsce na eksplorowanie własnej kobiecości. Goa czule otula cię swym bogactwem, a ty możesz po prostu otworzyć się na te cuda. Zanurzyć się w tym oceanie kolorów, smaków, zapachów, dźwięków. Tak może zacząć się Twoja Goańska Przygoda.

MAŁY RAJ

Dlaczego Goa?

ZWOLNIJ NA CHWILĘ

Dlaczego Ty?

Bo na to zasługujesz, po prostu. Bo w tym szalonym świecie, gdy pędzisz, służysz innym, pracujesz i poświęcasz się, potrzebujesz wreszcie zadbać o Siebie. Zwolnij, odetchnij, pozwól sobie po prostu być. Wyskocz z tego pędzącego pociągu. Przypomnij sobie o Sobie. Pozwól ciału odpocząć, poczuj siebie w jodze, w masażu, w tańcu, unosząc się na falach oceanu. Nakarm się tym, co najlepsze, wsłuchaj się w siebie, zauważ myśli i emocje.

Odkryj swoją kobiecość, zaopiekuj się nią i poznaj jej  aspekty. Zanurz się głęboko w obfitość kobiecości, uwolnij ograniczenia, poczuj swoją Moc i wewnętrzną harmonię. Ujrzymy nasze braki i nasze zasoby w kobiecej energii. I zobaczymy też męską energię w nas. Poszukamy równowagi, tego świętego balansu Kobiecego z Męskim, bo najgłębsza prawda jest taka, że wszyscy jesteśmy całością i obie te jakości są w nas. Ale trzeba znaleźć w tym siebie i poukładać elementy na właściwe im miejsce. I to jest klucz- klucz do własnej Mocy.