MASALA DOZNAŃ

Dlaczego Indie?

Indie to niezwykłe miejsce. Intensywność kolorów, kontrastów, smaków, zapachów i odczuć. Istna Masala wrażeń. Wzywają nas do samopoznania, konfrontują z naszymi ograniczeniami. Budzą zachwyt, a czasem niepokój swoją odmiennością od tego co znamy. Ale nie obawiaj się. Doświadczysz niezwykłości Indii w łagodny i bezpieczny sposób. Możesz wiele się tutaj nauczyć – o akceptacji, zaufaniu i o radości z prostych spraw. Tutaj wszystko płynie naturalnym nurtem życia, a duchowość unosi się w powietrzu. Nie ma drugiego takiego miejsca na Ziemi.

 

Goa – mały Raj. To niewielki stan na wschodnim wybrzeżu Indii, tam gdzie Indie spotykają się z Zachodem. Dla nas – Europejczyków, to bardzo przyjazne miejsce. Śmiejemy się, że to Indie w wersji soft. Bezpieczne, piękne, obfite. Ocean, zieloność palm kokosowych, malownicze wzgórza, piękne spokojne plaże, słodkie owoce. Przyjaźni, uśmiechnięci ludzie. 

Kiedy przyjeżdżasz na Goa momentalnie zanurzasz się w całkiem innej rzeczywistości.  Bogactwo nowych bodźców sprawia, że możesz poczuć się odurzona. To pierwszy sygnał, że wyskoczyłaś ze znanego Ci systemu. Tutaj wszystko jest inne. Ale nie obawiaj się, porzuć opór, jesteś bezpieczna.  Tak jesteśmy wewnętrznie zaprogramowani, że często reagujemy oporem na to, czego nie znamy.  Niepotrzebnie, możesz to odpuścić. Jesteś zaopiekowana i możesz po prostu otworzyć się na te cuda. Zanurzyć się w tym oceanie kolorów, smaków, zapachów, dźwięków. Tak może zacząć się Twoja Goańska przygoda.

MAŁY RAJ

Dlaczego Goa?

ZWOLNIJ NA CHWILĘ

Dlaczego Ty?

Dzisiaj żyjemy w ciągłym biegu, kalendarze są przepełnione, a my tracimy oddech starając się ze wszystkim zdążyć. Dlatego nie proponujemy Ci wyjazdu na którym będziemy intensywnie pracować, intensywnie ćwiczyć, czy intensywnie zwiedzać… takiego natłoku działań masz zapewne dość na co dzień.  Zwolnij, odetchnij, pozwól sobie po prostu być. Wyskocz z tego pędzącego pociągu. Przypomnij sobie o Sobie. Doświadcz swojego ciała w jodze, w masażu, unosząc się na falach oceanu. Przypomnij sobie tę błogość, kiedy czujesz, że nic nie trzeba zmieniać, że jest doskonale dokładnie tak jak jest. Teraz. 

Daj sobie czas i przestrzeń. Zatrzymaj się. Poukładaj myśli i emocje. Spędź 10 niesamowitych dni we wspierającym towarzystwie innych inspirujących kobiet.  Pozwól odpocząć ciału, nakarm je tym, co najlepsze. Wsłuchaj się w siebie i odkryj własną Prawdę.

W jakimkolwiek punkcie swojego życia się znajdujesz, poczuj zew Goa – przyjedź!